top of page

Tenisová škola

Tenisová škola

Cieľom tenisovej školy je oboznámiť deti so základmi tenisovej techniky a taktiky, ako aj s pravidlami tenisovej hry a napomáhať rozvoju pohybovej a kondičnej zdatnosti. V tenisovej škole u nás deti trénujú v skupinkách alebo individuálne pod dohľadom kvalifikovaných trénerov, a to 2 alebo viackrát do týždňa, podľa záujmu. Tréningy majú hrový a súťaživý charakter.

Prihlásenie na tenis

A) Prídete na nábor detí, ktorý organizujeme v mesiacoch apríl alebo september. Výhodou tejto cesty je, že na nábore sa dohodneme na časoch tréningoch tak, aby to vyhovovalo väčšine skupiny. Ďalšou výhodou je, že tréningy počas prvých 2 týždňov sú úplne zadarmo, a teda Vaše dieťa si môže vyskúšať, či tenis je ten pravý šport práve pre ňho. Nábor je určený pre deti vo veku od 4 do 16 rokov. 

B) Ak však nábor nestihnete, môžete sa zapojiť do už existujúcej skupinky. Ideálne je dohodnúť si s trénerom individuálny tréning, aby zistil, na akej úrovni sa Vy alebo Vaše dieťa nachádzate a na základe tréningu Vám vyberieme skupinu. Tu však časy tréningov sú pevné. 

Z tenisovej školy môžete prestúpiť do TENISOVEJ AKADÉMIE, ktorej cieľom je závodný tenis. Ak ešte stále nie ste rozhodnutý, príďte sa pozrieť na naše tréningy. 

bottom of page