Novinky

TURNAJ MAJSTROV STARŠÍ ŽIACI A MLADŠIE ŽIAČKY

11.11.2019

Víťazom sa stal Oliver Kecskes (Sparta Komárno) a porazil tak Alexa Kohúta(TŠ Advantage). Tretie miesto si podelili Oskar Fičor(TŠ Advantage) s Tomášom Pucovským(TC Stupava).
ml. žiačky
víťazka je Hanka Tichá (VTC Pezinok), ktorá porazila Danielu Vlčekovú(TŠ Advantage), o tretie miesta sa delia Hanka Kušnírová(VTC Pezinok) s Karín Dvorskou(TK 77 Skalica).
Víťazom gratulujeme a ďakujeme všetkým hráčom za bojovnosť.
Túto sobotu pozývame povzbudzovať na Turnaj majsteriek v kategórii st. žiačky vo štvorhre.

TURNAJ MAJSTROV DO 10 ROKOV

18.10.2019

V prichádzajúcej zimnej sezóne sa opäť rozbehli v našom klube tradičné detské Turnaje majstrov.
V sobotu 19.10 sa odohrala kategória do 10 rokov, spomedzi 8 chlapcov si prvenstvo vybojoval Tomáš Krajčovič z klubu SK Nadeje Trakovice a porazil tak Filipa Kucháreka z Classic Ba. Na treťom mieste skončili Šimon Rampach z SK Nádeje Trakovice a Martin Šimunič z TC Stupava.
Chlapcom gratulujeme a tešíme sa na ďalší turnaj v sobotu - kategória starší žiaci.
Ak nemáš program, príď sa pozrieť na tenis 😊

Masters U ÁBELA

29.9.2019

Nový VÍŤAZ Masters U ÁBELA - ČABA FORNER,
Turnaj bol plne obsadený 24 hráčmi, nechýbalo pečené prasiatko, ani ochutnávka piva račianskeho pivovaru Ú Ábela.
Aj napriek nie veľmi ideálnemu počasiu sa tenisový turnaj odohral v dobrej atmosfére ako bodka za letnou sezónou. Na 3.mieste skončili Milan Pagáč a Marek Tóth, nedeľné finále prinieslo napínavý súboj medzi Peťom Havaldom a Čabom Fornerom.
Víťazom gratulujeme a tešíme sa opäť v máji na otvorení sezóny Masters U ÁBELA.
Ďakujeme sponzorovi pivovar U ÁBELA a Ondrejovi Vidovi a Marekovi Mrázovi za dohľad na turnaji.

FINÁLE DAVIS CUP DO 8 ROKOV

22.9.2019

Počas víkendu sa náš tím prebojoval až do finále na Davis cupe do 8 rokov, kde ale prehral s TŠP Petržalka. Klub reprezentovali Oliver Rohutný a Miško Krnáč.

Vyhodnotenie súťaže družstiev za rok 2019 v NTC

7.9.2019

Vo štvrtok sa v NTC konalo vyhodnotenie súťaže družstiev za rok 2019, na ktorom bol ocenený náš tím do 8 rokov za celkové 1. miesto vrámci bratislavského regiónu. Za náš klub súťažili Oliver Rohutný, Miško Krnáč, Klára Szalayová, Noel Haško, Nati Buday a Kajka Holkovičová. Ďakujeme za krásnu reprezentáciu klubu a prajeme veľa ďaľších úspechov!

STZ turnaj starších žiačok kategórie "D"

21.8.2019

Tento týždeň sa odohral v našom klube STZ turnaj staršieho žiactva kategórie "D". Z našich hráčok dosiahli najlepšie výsledky Lea Kovačičová, ktorá sa dostala do štvrťfinále dvojhry a Terezka Pravdová s Miškou Martišovou, ktoré prehrali až vo finále štvorhry.

ATP LEGAS AUTO TOUR 2019

20.7.2019

2. ročník amatérskeho dvojhrového turnaja ATP LEGAS AUTO TOUR. Hralo sa celý deň a spolu 24 hráčov odohralo skoro 60 zápasov. Vitazom sa stal Milan Pagáč, ktorý vo finále porazil Mariana Struhara. Ďakujeme všetkým hráčom za účasť. Turnaj mal vysokú úroveň a za to vďačíme organizátorovi Marekovi Mrázovi a sponzorovi Radovi Lehotskému. V neposlednom rade gratulujeme víťazovi a tešíme sa na ďaľší ročník!

Turnaj mladších žiačok kategórie "D"

2.7.2019

Dnes sa u nás odohral turnaj mladších žiačok kategórie "D". Dvojhru aj štvorhru vyhrali naše hráčky, Terezka Pravdová sa stala celkovou víťazkou dvojhry a spolu s Miškou Martišovou vyhrali štvorhru. Gratulujeme!

VÝSLEDKY SÚŤAŽE DRUŽSTIEV

25.6.2019

Súťaž družstiev sa už skončila. Naše družstvá ukázali čo v sebe majú a my im gratulujeme, ďakujeme za krásnu reprezentáciu klubu a prajeme veľa ďalších úspechov.

VÝSLEDKY:
Deti do 8 rokov - 1. miesto - zostava Rohutný Oliver, Krnáč Miško, Szalayová Klára, Haško Noel, Buday Natalie, Holkovičová Karolína

Deti do 10 rokov - 5. miesto - zostava Mičík Matej, Ježek Samuel, Kušnírová Hanka, Mičík Jakub, Rehuš Tomáš

Staršie žiačky - 2. miesto - zostava Panáková Veronika, Pravdová Terezka, Bauerová Ema, Bégerová Natália, Kovačičová Lea, Tichá Hanka

Dorastenci - 7. miesto - zostava Červenák Peťo, Čistý Max, Michalec Tomáš, Krnáč Matúš, Duroška Lukáš, Volkovics Michal, Ježek Martin

MASTERS U ÁBELA

18.5.2019

Dňa 18.5.2019 sa uskutočnil prvý krát tenisový turnaj amatérov v dvojhre v spolupráci s remeselným pivovarov Ú ÁBELA. Na antukových kurtoch klubu VTC sa za príjemného počasia zúčastnilo 24 hráčov, nechýbala ochutnávka piva ani pečené prasiatko.
.Turnaj sa odohrával v ôsmych skupinách, kde každý hráč odohral 2 zápasy. Z každej skupiny postúpili dvaja najlepší do hlavného pavúka a posledný z trojice do útechového pavúka.

Najlepšiu formu predviedol Fero Stankovič, ktorý vo finále porazil Rada Koníka .
Víťazmi 3. miesta sa stali Ivo Morský a Peťo Kviečinský. O víťazstvo v úteche sa pobili Edo Kollár s Ondrejom Vidom, kde lepším bol Edo Kollár.

Dúfame že sa všetci zabavili a odniesli si od nás len príjemné spomienky.
Víťazom gratulujeme a ďakujeme za spoluprácu pivovaru Ú ÁBELA a Tecnifibre za tenisové lopty.
Už teraz sa tešíme na ďalší turnaj, ktorý sa uskutoční na jeseň, o termíne Vás budeme informovať.