Novinky

ATP LEGAS AUTO TOUR

26.7.2020

Dnes sa na našich kurtoch dohral po včerajšom dažďovom prerušení amatérsky turnaj ATP LEGAS AUTO TOUR. Zúčastnilo sa ho 17 hráčov a víťazom sa opät stal Peťo Havalda, ktorý v dramatickom finále zdolal Braňa Chovančíka 6:4. Gratulujeme!

Turnaj mladšieho žiactva kategórie "D"

28.6.2020

Počas víkendu sa odohral na našich kurtoch turnaj mladšieho žiactva kategórie "D". Z našich hráčok sa najviac darilo Hanke Kušnírovej, ktorá obsadila 3. miesto vo štvorhre.

9.2.2020

Na víkendovom turnaji do 10 rokov v Maduniciach úspešne reprezentovali náš klub chlapci do 10 rokov:

-1. miesto vo štvorhre Samuel Ježek a Matej Mičík

-3. miesto vo štvorhre Tomáš Rehuš a Jakub Mičík

Turnaj detí do 10 rokov na Slávii STU v Bratislave

12.1.2020

Na víkendovom turnaji detí do 10 rokov na Slávii STU v Bratislave sa z našich hráčov najviac darilo Samkovi Ježkovi, ktorý vybojoval 3. miesto vo dvojhre a spolu s Matejom Mičíkom taktiež 3. miesto vo štvorhre.

Na 3. mieste vo štvorhre skončila aj ďalšia dvojica z nášho klubu Miško Krnáč s Jakubom Mičíkom.

Gratulujeme.

Turnaj majsteriek junioriek vo štvorhre

26.11.2019

posledný turnaj zo série Turnaja majstrov/majsteriek v našom klube ukončila víťazstvom dvojica
Miška Martišová a Terezka Pravdová (VTC Pezinok) nad
Zarou Horskou (VTC Pezinok) a Petrou Adamcovou(TA Bojnice)
Na 3.mieste skončili dvojice Natália Bégerová s Veronikou Panákovou (VTC Pezinok) a Adelka Siváková s Nicol Batáry (TŠP Petržalka)

Gratulujeme a tešíme sa na ďalšie turnaje 😊

TURNAJ MAJSTROV STARŠÍ ŽIACI A MLADŠIE ŽIAČKY

11.11.2019

Víťazom sa stal Oliver Kecskes (Sparta Komárno) a porazil tak Alexa Kohúta(TŠ Advantage). Tretie miesto si podelili Oskar Fičor(TŠ Advantage) s Tomášom Pucovským(TC Stupava).
ml. žiačky
víťazka je Hanka Tichá (VTC Pezinok), ktorá porazila Danielu Vlčekovú(TŠ Advantage), o tretie miesta sa delia Hanka Kušnírová(VTC Pezinok) s Karín Dvorskou(TK 77 Skalica).
Víťazom gratulujeme a ďakujeme všetkým hráčom za bojovnosť.
Túto sobotu pozývame povzbudzovať na Turnaj majsteriek v kategórii st. žiačky vo štvorhre.

TURNAJ MAJSTROV DO 10 ROKOV

18.10.2019

V prichádzajúcej zimnej sezóne sa opäť rozbehli v našom klube tradičné detské Turnaje majstrov.
V sobotu 19.10 sa odohrala kategória do 10 rokov, spomedzi 8 chlapcov si prvenstvo vybojoval Tomáš Krajčovič z klubu SK Nadeje Trakovice a porazil tak Filipa Kucháreka z Classic Ba. Na treťom mieste skončili Šimon Rampach z SK Nádeje Trakovice a Martin Šimunič z TC Stupava.
Chlapcom gratulujeme a tešíme sa na ďalší turnaj v sobotu - kategória starší žiaci.
Ak nemáš program, príď sa pozrieť na tenis 😊

Masters U ÁBELA

29.9.2019

Nový VÍŤAZ Masters U ÁBELA - ČABA FORNER,
Turnaj bol plne obsadený 24 hráčmi, nechýbalo pečené prasiatko, ani ochutnávka piva račianskeho pivovaru Ú Ábela.
Aj napriek nie veľmi ideálnemu počasiu sa tenisový turnaj odohral v dobrej atmosfére ako bodka za letnou sezónou. Na 3.mieste skončili Milan Pagáč a Marek Tóth, nedeľné finále prinieslo napínavý súboj medzi Peťom Havaldom a Čabom Fornerom.
Víťazom gratulujeme a tešíme sa opäť v máji na otvorení sezóny Masters U ÁBELA.
Ďakujeme sponzorovi pivovar U ÁBELA a Ondrejovi Vidovi a Marekovi Mrázovi za dohľad na turnaji.

FINÁLE DAVIS CUP DO 8 ROKOV

22.9.2019

Počas víkendu sa náš tím prebojoval až do finále na Davis cupe do 8 rokov, kde ale prehral s TŠP Petržalka. Klub reprezentovali Oliver Rohutný a Miško Krnáč.