3. kvalifikačný turnaj JOŽKO'S CUP

V sobotu 7. 8. sa na našich kurtoch konal JOŽKO'S CUP. 3. kvalifikačný turnaj na Majstrovstvá Pezinka 2021 napokon po tesnom finále ovládol Havalda a na 2. mieste skončil Vaníček.

Veľmi pekne ďakujeme všetkým hráčom a samozrejme aj partnerom turnaja.

2. kvalifikačný turnaj SISA'S CUP

V sobotu sa odohral 2. kvalifikačný turnaj, tentokrát vo štvorhre, s názvom SISA'S CUP. 11 dvojíc si zmeralo sily v úžasných zápasoch a nakoniec dvojica Mráz Dušan/Mráz Marek zdolali po tesnom súboji pár Kovačičová/Norocká 7/6.

1. kvalifikačný turnaj ATP LEGAS AUTO TOUR

Turnaju sa zúčastnilo 22 hráčov a 1. miestenku na Majstrovstvá Pezinka 2021 si vybojoval Peter Havalda, ktorý vo finále zdolal Braňa Chovančíka. Všetkým zúčastneným ďakujeme za vytvorenie výbornej atmosféry.

Výsledky družstiev

Súťaže družstiev ukončené. Ďakujeme všetkým hráčom a rodičom, ktorí sa zúčastnili zápasov a zvládli nahustený súťažný kalendár.

Prehľad výsledkov:

- DETI DO 10 ROKOV (Krnáč, Rohutný, Holkovičová, Cisárová, Buday) - 5. miesto (1. trieda)

- MLADŠÍ ŽIACI (Mičík M., Ježek, Mičík J., Rehuš) - 3. miesto (2. trieda)

- STARŠIE ŽIAČKY (Pravdová, Martišová, Nemcová, Miartušová, Tichá, Kušnírová) - 6. miesto (1. trieda)

- DORASTENCI (Čistý, Michalec, Krnáč, Duroška, Hubinský) - 6. miesto (2. trieda)

- DORASTENKY (Uličná, Panáková, Pravdová, Martišová, Bauerová, Bégerová, Nováková, Tichá) - 2. miesto (2. trieda)

Turnaj do 10 rokov na Slovane

Vydarený turnaj do 10 rokov na Slovane pre našich hráčov:

- Oliver Rohutný vybojoval 3. miesto vo dvojhre a 2. miesto vo štvorhre

- Kajka Holkovičová a Lucka Cisárova si spolu vybojovali 3. miesto vo štvorhre

Gratulujeme!

Detský Davis cup a Fed cup

Ďalší úspešný víkend pre našich hráčov do 10 rokov. Chlapčenský tím v zložení Oliver Rohutný, Miško Krnáč, David Majstík a dievčenský tím v zložení Kajka Holkovičová, Lucka Cisarová, Viki Kellner, Nati Buday, Anička Vozárová postúpili do regionálneho kola na Detskom Davis cupe a Fed cupe medzi 8 najlepších tímov Bratislavského regiónu.

Gratulujeme!

Domáci turnaj detí do 10 rokov

Úspešný domáci turnaj detí do 10 rokov, na ktorom Miško Krnáč obsadil 2. miesto a Oliver Rohutný 3. miesto.

Gratulujeme!

Detský Davis Cup do 10 rokov

Chlapčenský tím v zložení Matej Mičík, Samuel Ježek, Jakub Mičík vybojoval 3. miesto na Detskom davis cupe do 10 rokov v rámci bratislavského regiónu a aj postup na celoslocenské finále do NTC.

Gratulujeme!

STZ turnaj staršieho žiactva kategórie "D"

Tento týždeň prebiehal na našich kurtoch ďalší STZ turnaj, tento raz staršie žiactvo kategórie "D". Miška Martišová obsadila 2. miesto vo dvojhre a spoločne s Terezkou Pravdovou vybojovali taktiež 2. miesto vo štvorhre.

STZ turnaj do 10 rokov

V sobotu sa odohral na našich kurtoch STZ turnaj do 10 rokov. Z domácich hráčov sa najviac darilo Matejovi Mičíkovi, ktorý sa prebojoval až do finále, kde však prehral s Maxom Lörinčíkom (TK Petržalka) 2/6. Darilo sa aj Miškovi Krnáčovi, ktorý vyhral útechu.

ATP LEGAS AUTO TOUR

Dnes sa na našich kurtoch dohral po včerajšom dažďovom prerušení amatérsky turnaj ATP LEGAS AUTO TOUR. Zúčastnilo sa ho 17 hráčov a víťazom sa opät stal Peťo Havalda, ktorý v dramatickom finále zdolal Braňa Chovančíka 6:4. Gratulujeme!

Turnaj mladšieho žiactva kategórie "D"

Počas víkendu sa odohral na našich kurtoch turnaj mladšieho žiactva kategórie "D". Z našich hráčok sa najviac darilo Hanke Kušnírovej, ktorá obsadila 3. miesto vo štvorhre.

NOVINKY