ZIMNÁ 2-HROVÁ A 4-HROVÁ LIGA NA ANTUKE

Od soboty 19.októbra sa začínajú hrať zápasy. Hrať sa bude v jednej skupine, kde hrá každý s každým jeden zápas, potom nasleduje vyraďovací pavúk. Na odohranie každého zápasu sú 2 týždne. Termín zápasu dohaduje hráč/dvojica, ktorý/á je v rozpise zápasov písaný/á ako prvý/á. Hrá sa na 2 víťazné sety (pri dvojhre sa TRETÍ SET HRÁ SUPERTIEBREAK DO 10 BODOV), výsledok sa zapisuje v kaviarni. Na každý zápas budú nové lopty Dunlop Fort, ktoré si treba vypýtať pred každým zápasom v kaviarni a po zápase ich vrátiť. Každý hráč má na zápas čaj alebo minerálku zdarma, ktoré si treba tiež vypýtať v kaviarni pred zápasom.

 

ŠTARTOVNÉ

Dvojhra: 35€/osoba

Štvorhra: 20€/osoba

Prosíme zaplatiť v kaviarni počas prvého zápasu.

 

REZERVÁCIA KURTU

Na tel. čísle 0903 888 885 alebo cez internetový rezervačný systém tenisvtc.isportsystem.sk , kde sa dá pozrieť aj obsadenosť kurtov.

Na zápasy sú vyhradené termíny, ktoré si treba rezervovať najneskôr deň dopredu:

-stredy 20:00 - 22:00

-štvrtky 20:00 - 22:00

-piatky 19:30 - 21:30

a taktiež hociktorý iný deň a inú hodinu, kedy budú voľné kurty. Pri týchto vyhradených termínoch si treba zavolať a nahlásiť na ne telefonicky, pretože v rezervačnom systéme je ich vidieť ako keby boli už obsadené.

Cena za kurt na ligu je 13 €/hodina.

 

BODOVANIE

Pri výsledku 2:0 na sety získava víťaz 2 body do tabuľky a porazený 0. Pri výsledku 2:1 na sety získava víťaz 2 body do tabuľky a porazený 1 bod. Pri rovnakom počte bodov v tabuľke rozhoduje vzájomný zápas, potom nasleduje celkové skóre setov.

liga.jpg