top of page

ZIMNÁ 2-HROVÁ LIGA NA ANTUKE

Od 16.9.2022 začíname s novým ročníkom ligy!

Máme 30 hráčov- do 2 skupin, kde bude hrať každý s každý. Prvé 2 kolá sa hrajú vonku a zvyšok základnej časti v nafukovačke. Play off zase vonku, kde postúpia všetci ktorí budú pravidelne hrávať .

Zápasy si dohadujú hráči medzi sebou podľa rozpisu zaslaného mailom. Kto bude mať sklz-choroba, zranenie, dovolenka, pracovná vyťaženosť, dajte vedieť aj súperovi aj mne, aby sme zápas odložili a riadne dohrali .

Hrať sa bude v nafukovačke hlavne cez týždeň večer. Termíny na zimu sú vyznačené v rezervačnom systéme, plus vikendy. Kurt sa dá rezervovať online alebo telefonicky .

Výsledok zo zápasu mi prosim vždy nahláste, aby som Vám mohol priebežne zapisovať výsledky a poslat tabuľku . 

Od októbra už budú k dispozícii klasické Dunlop fort all court, tak ako doteraz. S loptami sa hrá tak ako doteraz max 3x. 

 
ŠTARTOVNÉ
37€/osoba
Prosíme zaplatiť v kaviarni počas prvého zápasu.

Cena vonku za prenájom kurtu ostáva 8 eur hodina, v zime 21 eur na hodinu. Za prenájom kurtu sa vždy platí na 1/2 so súperom, po skončení zápasu na recepcii-v bare, podľa toho ako dlho budete hrať .
 
BODOVANIE
Pri výsledku 2:0 na sety získava víťaz 2 body do tabuľky a porazený 0. Pri výsledku 2:1 na sety získava víťaz 2 body do tabuľky a porazený 1 bod. Pri rovnakom počte bodov v tabuľke rozhoduje vzájomný zápas, potom nasleduje celkové skóre setov.

Hrá sa na 2 víťazné sety, za stavu 1:1 na sety sa hrá rozhodujúci tretí set ako supertajbrejk do 10.

Organizátor Marek Mráz 0949091690

bottom of page