top of page

Majstrovstvá Pezinka

Cez prvý októbrový víkend sa na našich kurtoch odohral 2. ročník Otvorených Majtrovstiev Pezinka v tenise. Turnaja sa mohli zúčatniť hráčky a hráči zo všetkých vekových kategórií, tí starší sa predstavili už v sobotu a zahrali si dvojhru a štvorhru. Deti a juniori si zahrali v nedeľu v niekoľkých kategóriách a symbolicky tak ukončili letnú sezónu 2022. 

Medzi dospelými sa vo finále dvojhry stretli Nikolas Volník a Lukáš Jeleník, kde nakoniec zvíťazil Nikolas Volník a stal sa Majstrom Pezinka. Štvorhru zakončil duel dvojíc Dedík/Pačuta a Lipták/Záhradský. Finále vyšlo pre druhú menovanú dvojicu lepšie, Lipták a Záhradský sa stali víťazmi štvorhry dospelých. Medzi deťmi sa Minimajsterkom stal Andrej Lexa, Detským majsterkom Meli Buday, Majsterkom Barborka Patúšová a Majstrom Pezinka junior Hanka Tichá. Všetkým srdečne gratulujeme.

Ďalej by sme radi poďakovali našim sponzorom 4NOLIMIT, Carpate Diem, Legas auto, mesto Pezinok a Bratislavský samosprávny kraj, bez ktorých by sme nemohli zorganizovať turnaj v takýchto rozmeroch. V neposlednom rade ďakujeme všetkým hráčom, priateľom a organizátorom za úžasnú atmosféru a krásne výkony na kurtoch.

Veríme, že sa takto o rok opäť stretneme na Majstrovtvách Pezinka 2023. 

GALÉRIA

bottom of page